Praktické tipy pre dokonalú svadbu

Svadobný deň je o oslave lásky medzi vami a vašou polovičkou s ktorou plánujete zobrať sa. Ale svadobný deň má byť nielen o tom. Je to deň, o ktorom budú vaši hostia rozprávať celé roky. Čo všetko  by mala zahŕňať svadba, ktorej sa zúčastni vaša rodina a priatelia? Aj keď existuje mnoho nových svadobných zvyklostí, predsa len svadba by mohla mať aj čaro tradície.

Na začiatok, premýšľajte o svadobnom zážitku ako celku. Iste, vaši najbližší sú nadšení z toho, ako si vezmete dlhoročnú lásku, ale krátke posedenie v reštaurácii nie je tá pravá svadba podľa ich predstáv.

Svadobný deň by mal byť slávnosťou. Preto okrem miesta konania, je dôležitý výber správneho DJ, fotografa a kameramana. Samozrejme, dôležitý je aj výber jedla a pitia. Poradie si určite sami, pritom však netreba zabudnúť na starejšieho.

Aby ste mohli naplánovať najlepšiu svadbu, prinášame vám niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu vyčarovať úžasný svadobný deň.

Ceremoniál by mal byť krátky

Nepochopte to zle, celá rodina a všetci priatelia sú šťastní, že sa beriete, ale nikoho nebude baviť sledovať nekonečný obrad. Aj tradičný obrad môže byť pútavý a nezabrať viac ako polhodinku.

Vopred si naplánujte program

Nezabudnite na plánovanie. Môžete prítomných vopred oboznámiť so zaujímavými informáciami o vás, harmonograme a všetky dôležitých informáciách, ktorí by vašich hostí mohli zaujímať.

Použite svadobné aplikácie alebo Hashtag

Existuje veľa skvelých svadobných aplikácií. Niektoré interaktívne aplikácie umožňujú hosťom nahrať svadobné fotografie na jedno miesto. Chcete niečo ešte jednoduchšie? Vytvorte chytrý hashtag a požiadajte hostí, aby označili všetky svoje fotografie (napr. #novakovcisvadbuju).

Starejší by na dobrej svadbe nemal chýbať

Aká by to bola svadba bez starejšieho. Jeho úlohou je nielen rozprúdiť zábavu a udržiavať dobrú náladu. Starejší dohliada na správny priebeh všetkých dôležitých udalostí počas svadobnej hostiny. S nim si doladíte vaše očakávania, ktoré pretavíte do harmonogramu podľa vašich predstáv. Starejším na svadbe by rozhodne mal byť niekto zodpovedný a pôsobivý, kto vás odbremení od všetkých starostí. Lebo ozajstný pán starejší sa postará.